Shqipëri

“Emocion i rrallë”, Rama publikon foton e Zahos në ditën e parë të shkollës

Zhurnal Ads

Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në rrjete sociale, ka publikuar një foto të djalit të tij të vogël, Zaho i cili fillon ditën e parë të shkollës.

“Dita e parë emocion i rrallë. Zoti i bekoftë të gjithë fëmijët që sot nisën shkollën dhe i mbroftë gjithnjë bashkë me prindërit e gjyshërit e tyre të pazëvendësueshëm. Dashuri, shëndet e gëzime paçin gjithmonë”, shkruan Rama.

Ndërkohë Zaho shihet me një buqetë lule në duar.

Postime të ngjashme

Edi Rama do të fitojë mandatin e tretë qeverisës

T E

Debati për viktimat nga covid, Basha replikon me Ramën: Ne kemi detyrë të shpërndajmë të vërtetën

S.B.

Grumbullim kundër rregullave anti-Covid, procedohen 8 protestues të uzinës së Ballshit

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...