Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Emri i Taynës në urën e Bosforit, reperja befasohet nga surpriza e veçantë në Stamboll

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ka udhëtuar gjatë këtyre ditëve për në Turqi.

Ajo është duke kaluar disa ditë të mira pushimi në Stamboll, teksa shijon suksesin e këngës së re që e publikoi pak para se të largohej për atje.

Ndërkohë me të qëndruar në qytetin e famshëm turk, një befasi shumë e këndshme ishte rezervuar për bukuroshen në urën e Bosforit.

Bëhet fjalë për një shkrim me laser, i cili ka një tarifë të shtrenjtë realizimi dhe kryesisht mund ta bëjnë vetëm personat me renome.

Tayna ka publikuar në rrjetin social Instagram një video, përmes së cilës ka shfaqur momentin kur një thënie me emrin e saj u shfaq në urën Bosfor të Stambollit.

“Sinonim i femrave rebele, Tayna. Guximi për “çmenduri” Tayna”, ishin fjalët e paraqitura në urën e famshme.

Ajo shkroi në mbishkrimin e videos “çfarë befasie”, teksa falënderoi më pas miken e saj Rina Malësori, që iamundësoi një gjë të tillë.

Postime të ngjashme

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

I shkruan: “Ca kosovarë i kanë lënë serbët kot gjallë”, Vesa Luma reagon e shokuar

D V

Morena Taraku ngacmon imagjinatën e fansave me një fotografi atraktive para pasqyrës, duke pozuar e mbuluar vetëm me peshqir

D V

Rita Ora duket elegante me kostum të zi dhe flokët e saj kaçurrele

D V

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikinit shumëngjyrëshe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...