Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Emri/ Në 2017-n aksidentoi për vdekje dy persona! Kush është 25-vjeçari në Lezhë, ndaj të cilit u qëllua me armë

25 vjeçari Eduart Pica është personi ndaj të cilit u qëllua me një plumb pistoletë mbrëmjen e kaluar, ndërsa lëvizte me automjetin e tij në lagjen “Nënë Tereza.”

Ai ka deklaruar në policinë e Lezhës se nuk ka konflikte me askënd dhe se nuk ka dijeni se kush kanë qenë personat që kanë qëlluar drejt tij. Për ngjarjen policia ka ngritur pika të shumta kontrolli si ka dhe nisur krehjen e zonës për të arrestuar autorët e dyshuar.

Ky i fundit në 2017 në superstradën Fushë-Krujë-Thumanë, ka aksidentuar për vdekje dy persona, një 28 vjeçar nga Tirana dhe një 27 vjeçar nga Lezha si dhe mbetën të plagosur dy persona të tjerë.

Postime të ngjashme

Nxirren trupat e pajetë të dy viktimave nga zjarri në Berat

S.B.

Jep dorëheqjen nënkryetari i bashkisë së Durrësit, Florian Tahiri/ Kandidat i PDIU-së më 25 prill

S.B.

8 Marsi, Veliaj: Gratë mbështesin punët e mira; Ne kandidojmë Luljetën dhe Najadën, ata Saliun dhe Flamur Nokën

S.B.

Meta ktheu kontratën për koncesionin e Rinasit/ Kuvendi ja rrëzon me 84 vota

S.B.

Lëndohet rëndë 28-vjeçari pasi u shtyp nga vetura ne rrugën Tetovë-f.Trebosh

S.B.

Arrestohet një person në Ferizaj, sulmoi seksualisht një femër

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...