Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Emri/ Vritet me armë zjarri një person në Fier, qëllohet brenda në makinë

FIER- Një person është ekzekutuar me armë zjarri në Fier. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 10:50 pranë rrethrrotullimit të fshatit Sheq.

Mësohet se viktima është qëlluar brenda makinës së tij, dhe si pasojë e plumbave ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes. Viktima  është identifikuar si Shkëlzen Kastrati, rreth 40 vjec, dhe  udhëtonte me një automjet ‘Benz ML’ me targa AB 871 AN.

Ndërkohë pas krimit bëhet e ditur se autori është larguar me një makinë. Ndërsa policia ka ngritur postblloqe të shumta për të kapur autorin.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar një grup ekspertësh të cilët po hetojnë për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje tronditëse.

Postime të ngjashme

Përhapja e zjarreve/ Rama nxjerr videon: Zmbrapset furia e flakëve drejt Llogarasë

D V

Arrestohet një shtetas shqiptar për vënie të zjarrit pyjor në rrethinën e Gostivarit

D V

Shqipëria kërkoi ndihmë, Holanda dërgon dy helikopterë dhe 47 ushtarë

D V

Kryebashkiaku i Gjirokastrës: Nëse është e nevojshme do të përdorim forcën për evakuimin e banorëve

D V

Shqipëri, ​99 raste të reja me COVID-19

D V

Vlorë, banesa përfshihet nga flakët

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...