Agjencia Zhurnal.mk

Enca duket atraktive teksa publikon një fotografi duke marrë rreze dielli në ballkonin e saj

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia, si shumë nga njerëzit e tjerë në mbarë botën e po ashtu edhe në trojet shqiptare është vetë-izoluar në shtëpinë e saj.

Edhe pse të karantinuar dhe në pamundësi për t’u argëtuar jashtë, artistja 24-vjeçare ka zgjedhur një mënyrë tjetër për t’i shijuar këto ditë.

View this post on Instagram

Sunbathing on a Sunday ☀️

A post shared by ENCA (@enca) on

Ajo ka vënë në pah linjat e bujshme trupore, ndërsa ka rrëmbyer vëmendje me fizikun atraktiv dhe dukjen joshëse.

“Duke u rrezitur të dielën”, ka shkruar ajo krahas fotos.

Imazhi në fjalë për disa minuta ka arritur të grumbullojë mbi 23 mijë pëlqime dhe afro 700 komente nga ndjekësit e saj të shumtë.

Këto ditë, Enca solli edhe një këngë të shkurtër të titulluar “Young n Pretty”, e cila është e disponueshme tashmë edhe në YouTube. /Telegrafi/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...