Enca e bën sërish, ‘ngacmon’ me pozën ku vë gjoksin në plan të parë

Enca Haxhia ka arritur të marrë sërish vëmendjen e faqeve rozë përmes postimeve në rrjetet sociale.

 

Në profilin e saj në Instagram, ku numëron më shumë se 2.3 milionë ndjekës, ajo ka mahnitur me një pozë të realizuar së fundmi.

Në fotografinë e publikuar të hënën, këngëtarja e ka vënë në plan të parë ‘asetin’ më të përfolur të saj – gjoksin.

https://www.instagram.com/p/CRzOJ_ashml/?utm_source=ig_web_copy_link

Në bazë të lokacionit, ajo ka treguar se ndodhet në kryeqytetin francez, Paris.

Ndërsa në një postim në InstaStory, ajo ka shkruar: “Dy atraksionet më të popullarizuara të Parisit në një fotografi”. Në fotografi ndodhet Kulla e Eiffelit dhe Enca.

Related posts

Bebe Rexha e shqetësuar për përmbytjet dhe ndryshimet klimatike: Nëse nuk e besoni që kjo po ndodh, atëherë jeni idiot

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

“I ke bërë krenarë krejt Kosovën”, Bali Muharremaj pret në takim Gjonin pas suksesit që shënoi në Eurovision 2021

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com