Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Enca Haxhia e ulur pranë Conor McGregorit në Dubai

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe.

Ajo ka ndarë gjatë këtyre ditëve me ndjekësit në rrjetet sociale imazhe të ndryshme nga momentet e këndshme që ka shijuar atje.

Ndër to, Enca ka theksuar një moment kulminant ku mesa duket ka pasur rastin që së fundmi, të ulet në të njëjtin lokal me mundësin e njohur, Conor McGregor.

Këtë këngëtarja e bëri të ditur përmes një shkrimi të publikuar në InstaStory, ku shprehej se e ndjen veten me fat që pati rastin të ulet pranë tij.

“Unë dhe Conor McGregor rastësisht ulemi pranë njëri-tjetrit. E dua Dubain”, shkroi ajo.

Mundësi irlandez përndryshe këto ditë është duke kaluar disa ditë të mira pushimi me familjen e tij në Dubai.

Ai ka publikuar disa fotografi dhe video në llogarinë e tij zyrtare në Instagram, ku ka treguar momentet e këndshme që ka shijuar me djalin e tij të vogël në plazh.

Postime të ngjashme

Genta Ismajli me dedikim për të ëmën në Ditën e Nënës: Ti je bota ime, faleminderit për gjithçka që ke bërë

S.B.

Për deklaratën e Feros rreth klikimeve, reagojnë edhe producentët ZzapnChriss: Sa poshtë ke rënë, nuk po të shohim fare

S.B.

Ermal Fejzullahu, Ghetto Geasy dhe Majk të mërkurën sjellin këngën e re

S.B.

Pak javë pas lindjes, Arbenita Ismajli i rikthehet punës dhe duket në formë të mahnitshme

S.B.

Modelja ruse, Ariana Lirey bën tatuazh fytyrën e Don Xhonit

S.B.

Fansat akuzojnë Princin Charles për mospërfshirjen e Meghan Markle në postimin e ditëlindjes së Archie

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...