Showbiz

Enca Haxhia editon fotografinë, bëhet me flokë të kuqe

Zhurnal Ads

Enca Haxhia vazhdon të mbetet ndër personazhet më të komentuar në estradën shqiptare.

Ajo përmes rrjeteve sociale mban të azhurnuar fansat sa i përket jetës personale dhe karrierës profesionale.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja shqiptare ka ndarë një imazh të edituar.

https://www.instagram.com/p/CF7Ye1pnkyr/?utm_source=ig_web_copy_link

Haxhia shfaqet me një bluzë me ngjyrë të kuqe, e cila i theksonte gjoksin e formësuar.

Por, ajo çka tërhoqi vëmendjen janë flokët e saj me nuanca të kuqe, të cilat ajo i ka edituar përmes programeve.

https://www.instagram.com/p/CFb6QbAHvJp/?utm_source=ig_web_copy_link

“Po apo jo”, ka pyetur fansat sa i përket ndryshimit që dëshiron ta bëjë.

Sidoqoftë, “Break Down” mban titullin projekti i fundit nga ajo, që erdhi në bashkëpunim me reperin Don Xhoni.

Postime të ngjashme

Rita Ora arrin dy miliardë klikime në platfromën YouTube

S.B.

Një fanse e reperit Jay-Z arrestohet pasi shmangu sigurimin dhe u fut në aeroplan vetëm për të parë reperin

S.B.

Burrat e tyre zhvilluan debat të ashpër presidencial, por Melania Trump dhe Jill Biden rrëmbyen vëmendjen me paraqitjet elegante gjatë debatit

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...