Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Enca Haxhia pozon para veturës luksoze: Vajzë Range Rover

Enca Haxhia është këngëtarja shqiptare, që për vite me radhë ka sjell projekte nga më të ndryshmet.

Ajo në rrjete sociale është mjaft aktive, duke zbuluar informacione sa i përket jetës dhe karrierës profesionale.

Ndërkaq, në një postim në rrjetin social Instagra, ajo zgjodhi që të pozojë para një veture luksoze.

Veshja e ngushtë e Encës, bëri që t’i theksoheshin tiparet e bujshme trupore, për të cilat pëlqehet në masë të madhe.

Flokët brune i kishte të lira mbi supe, derisa shihej se kishte përdorur shumë pak makijazh për këtë paraqitje.

“Vajzë Range Rover”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Theksojmë se “Break Down” mban titullin kënga saj e fundit, që erdhi si bashkëpunim me Don Xhonin.

Postime të ngjashme

Britney Spears shpalos ëndrrat për të ardhmen pasi të lirohet nga babai saj konservator

D V

“Nëse don” tani në yotube nga Loredana dhe Mozzik

D V

Kim Kardashian merr pjesë në ngjarjen e albumit të Kanye West ndërsa familja tregon mbështetjen e këngëtarit

D V

Rudina Dembacaj publikon video duke u puthur me Mark Frrokun

D V

Dhurata Dora poston imazhe nga prapaskenat e klipit të ri

D V

‘Më vjen për të qarë’, Orinda Huta flet një javë pas lindjes së Atarës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...