Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Enca Haxhia shfaqet atraktive duke dëgjuar këngë arabe, kërkon nga fansat t’i mësojnë gjuhën

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, është ndër personazhet më të pëlqyer në estradë.

Ajo në rrjete sociale është tejet aktive, duke ndarë në mënyrë të vazhdueshme informacione nga jeta e saj.

Kështu, në një postim të fundit në Instagram, ajo ka ndarë një video ku vërehet dukë dëgjuar muzikë arabe.

Artistja tutje sinkronizoi me buzë, derisa kërkonte nga fansat t’i mësonin gjuhën arabe.

“Ku i kam fansat nga Arabia. Më mësoni arabisht”, ka shkruar ajo në përshkrim.

“Nashta” në anën tjetër është hiti saj i fundit, që u prit jashtëzakonisht mirë nga admiruesit e muzikës së saj.

Postime të ngjashme

Almeda Abazi publikon një nga momentet e para pas lindjes së vajzës

Dafina Vidishiqi

“Baba beqar”, Mozzik zbulon se ai nuk është në lidhje

Dafina Vidishiqi

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B nesër sjellin këngën e re, me pamje të tjera nga klipi

Dafina Vidishiqi

Kate Middleton vendos gjerdanin domethënës kushtuar tre fëmijëve të saj

Dafina Vidishiqi

Loredana Zefi me një tjetër tatuazh të ri

Dafina Vidishiqi

Familja Mbretërore i nderon baballarët e tyre në Ditën e Babait me fotografi të ëmbla nga arkiva

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...