Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Enca mbush 25 vjeç, fillon festën ku shfaqet ekstravagante

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, në përgjithësi njihet për paraqitjet e saj ekstravagante në skenë.

Ajo përmes rrjeteve sociale mban të informuar 2.3 milionë ndjekësit e saj, të cilët e përkrahin në secilin hap të saj.

Ajo priti në mesnatë ndërrimin e moshës, së bashku me familjarë, kolegë e figura të njohura të estradës.

Në disa postime në rrjetin social Instagram, Enca ka ndarë disa imazhe në të cilat shihet me veshje ekstravagante.

Po ashtu, vendi në të cilin ajo po bën festë, është dekoruar me balon dhe shkrime të ndryshme për të.

Ndërkaq, derisa ajo shijon kohët e lumtura, “Break Down” mbetet hiti i fundit, që erdhi në bashkëpunim me Don Xhonin.

Postime të ngjashme

Paralajmërohen disa projekte muzikore nga Kidda

S.B.

Infermierja e cila një vit më parë pozoi me shenjat e lodhjes nga pandemia, ngjitet në skenën e ‘Sanremos’ dhe mban fjalimin emocionues

S.B.

Sting e lanson albumin “Duets” së shpejti

S.B.

Dua Lipa shkëlqen në reklamën e markës së atleteve “Puma”

S.B.

Arriti një miliard dëgjime, Bebe Rexha bëhet qesharake duke ngrënë mëngjesin mbi pllakatën që iu dhurua si mirënjohje nga Spotify

S.B.

Rita Ora me performancë të mrekullueshme nga ‘Sydney Opera House’, magjeps me dukjen dhe zërin e saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...