Enca ndan me fansat një fotografi të rrallë nga fëmijëria: Kam qenë gjithmonë më e ëmbla

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

 

Shpesh ajo ndan me ndejkësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e aj e përditshme, gjersa nuk mungojnë herë pas here edhe imazhet e ndryshme nga e kaluara.

Një gjë të tillë, këngëtarja e ka bërë së fundmi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, duke ndarë me ndjekësit një fotografi të rrallë nga fëmijëria.

Foto: Enca Haxhia/InstaStory

Bëhet fjalë për një imazh, ku ajo si fëmijë shfaqet me flokë të shkurtra ndërsa shihet e lumtur në fotografi.

“Ruensa gjithmonë ka qenë më e ëmbla”, ka shkruar Enca në mbishkrimin e kësaj fotografie.

Këngëtarja përndryshe e ka pasur gjithmonë dëshirën për t’u marrë me muzikë dhe si fëmijë ishte paraqitur në spektaklet e fëmijëve, si “Një këngë për ty” në Top Channel, ndërsa më pas si adoleshente në “The Voice of Albania”.

Enca pati një ngjitje të dukshme në famë në verën e vitit 2014 kur publikoi hitin e saj “A po t’pëlqen”, që aso kohe ishte kthyer në një ndër këngët më të dëgjuara të momentit. 

Related posts

Me gjithë polemikat, Bregovic u ngjit në skenë në Korçë, e nisi me “Kosovska”, nuk kaloi pa incidente, por performanca nuk u ndërpre

D V

Kida vjen me fotografi tërheqëse nga një jaht luksoz

D V

Paradite ishte brune, Tayna trasnformohet në bionde

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com