Enca nis xhirimet e këngës së re

Këngëtarja sapo dha njoftimin për fansat.

 

Ajo ndau imazhe nga klipi muzikor në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Enca Haxhiu, postoi fotografi të reja derisa zbuloi përmes emotikonave se po sjell diçka të re pas këngës ‘Rakia’.

Ajo shihet e veshur me një fustan veror e cila ka shkruar ‘SUAVELE’ në përshkrimin e postimit.

Ndërkohë, ‘Rakia’ i ka arritur 2 milion dhe më shumë shikime.

Related posts

Kaley Cuoco kërkon divorcin nga Karl Cook pas tri vitesh martesë

D V

Princi Harry po i shkruan memoaret e tij

D V

Në një lidhje të re, Jasmina surprizohet nga dhurata speciale!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com