Enca premton se kjo është fotografia e fundit me bikini

Enca Haxhia ka qenë aktive gjatë kësaj vere duke shpërndarë fotografi të ndryshme në profilin e saj në Instagram.

 

Këngëtarja ndiqet nga më shumë se 2.3 milionë fansa në këtë rrjet social, të cilët mezi i presin fotografitë provokuese të saj.

Dhe gjatë sezonit veror, ajo është kujdesur që të publikojë fotografi, në të cilat ka pozuar kryesisht me bikini.

(Foto: Instagram/enca)

Një të tillë, Enca e ka publikuar edhe gjatë të hënës duke premtuar se kjo është e fundit e këtij lloji.

“E kam jetuar jetën me bikini këtë verë… fotografia e fundit me bikini, premtoj!”, është përshkrimi i fotografisë.

Related posts

Teuta Selimi e tepron me ‘photoshop’, duket krejt ndryshe

D V

Partneri i Fjolla Morinës, Fisnik Syla: Zoti është i madh, gjithçka po bëhet mirë

D V

Rihanna ‘mbretëreshë’ e stilit të veshjes, shëtitë rrugëve të Los Angeles me pallto nga Bottega Veneta që ka një vlerë afro 10 mijë dollarë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com