Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Enca publikon pamje nga lëndimi i saj i rëndë në këmbë

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, i është dashur t’i nënshtrohet një operacioni në këmbë.

Për shkak të thyerjes, ajo është dashur të ketë ndërhyrje, ndërsa edhe informoi fansat për një gjë të tillë.

Në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka sjellë një video ndërsa vërehet lëndimi i rëndë i saj në këmbë.

“Katër javë nga operacioni”, ka shkruar ajo në mbishkrim.

Po ashtu, Enca nuk e ka lënë anash të shpjegojë arsyen që nuk ishte aktive në rrjete sociale, ndërsa njofton se shumë gjëra të reja po vijnë.

“Për ata që pyesin, unë theva kyçin e këmbës para katër javësh, teksa pata një operacion. Kjo është arsyeja që nuk isha aktive në rrjete sociale”, shtoi artistja.

Vlen të përmendet se “Break Down” mban titullin hiti i fundit nga ajo, që erdhi në bashkëpunim me Don Xhonin.

Postime të ngjashme

Publikon fotografitë e para pas lindjes, Elita Rudi zbulon portretin e vajzës Bota

S.B.

Rita Ora zëvendësohet në jurinë e “The Masked Dancer”

S.B.

Heidi Klum e lejon vajzën të bëhet modele pasi ajo ia kishte kërkuar me vite këtë

S.B.

Bebe Rexha publikon pamje “të rrezikshme” nga klipi i ri

S.B.

Arbenita Ismajli shkëlqen në fotografitë e radhës teksa pozon me barkun e rrumbullakosur

S.B.

Meghan Markle thotë se familja mbretërore ‘vazhdon gënjeshtrat’ në lidhje me të dhe Princin Harry

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...