Enca publikon sot këngën e re “Suavele”

Këngëtarja po sjell këngën e re muzikore. Enca Haxhia ndonëse gjendemi në mes periudhë pandemie aspak nuk e ka ndalur punën për këngët e reja.

 

Këngëtarja së fundi ka postuar një video të cilën e ka realizuar klipin e këngës së re “Suavele”.

Ajo u shfaq tejet seksi në videoklip teksa lajmëroi se kënga dhe videoklipi do të publikohet sot ndonëse nuk zbuloi orën e lansimit në treg.

https://www.instagram.com/p/CR1biOYnfi6/?utm_source=ig_web_copy_link

Related posts

Ish i fejuari i Britney Spears thotë se ai ka “goditur çmimin e parë” me fejesën e tyre

Lea Muslija

Dua Lipa merr vëmendjen me ngjyrën e gjelbër në Javvën e Modës në Milano

D V

Ndjekësit kritikojnë ashpër Ledina Çelon për pozat me bikini: S’ka turp 50 vjeçe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More