Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Enca thotë se është në kërkim të një mashkulli të ri

Ajo është ndër këngëtaret më të komentuara në estradën shqiptare.

Fjala është për Enca Haxhia, e cila nuk kursehet në rrjete sociale, duke ndarë të pathëna nja jeta profesionale e personale.

Kësaj radhe ajo ka bërë një postim të papritur, ndërsa bën të ditur se është në kërkim të një mashkulli të ri.

Këtë e ka bërë përmes një postimi në Instastory, ku edhe ka kërkuar një letër aplikimi dhe arsyen që ata e dëshirojnë artisten.

Në mesin e këtyre kërkesave, Enca ka kërkuar edhe shoqëri të re, arsyet e të cilave nuk i ka bërë të ditur.

Ndërkohë, ajo është duke marrë vëmendje të madhe të audiencës përmes pozave provokuese, duke theksuar linjat e bujshme trupore.

Postime të ngjashme

Oriola nuk i lë vend imagjinatës, i tregon pothuajse të gjitha në fotosesionin e ri

Dafina Vidishiqi

Me këtë datë publikohet kënga e re e Encës

Dafina Vidishiqi

Fjolla Morina emocionon me fjalët për gjyshen e ndjerë

Dafina Vidishiqi

Ava Max pozon me ngjyrat e ylberit me rastin e muajit të krenarisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora fotografohet duke shkuar në seancën e ‘pilates’, ndërsa shenjat në shpinën e saj tregojnë se ajo ka bërë hixhamën

Dafina Vidishiqi

Getoar Selimi paralajmëron projektin e ri muzikor në bashkëpunim me Stinen

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...