Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Enca uron Krishtlindjet me pozat atraktive dhe provokuese

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, u ka uruar të gjithë ndjekësve të saj festën e Krishtlindjes.

Këtë ajo e ka bërë përmes një seti fotografik, të publikuar në rrjetin social Instagram.

Këngëtarja ka realizuar disa imazhe me ngjyrën rozë në prapavijë, teksa duket mjaft atraktive dhe provokuese e veshur me një fustan të shkurtër.

Enca duket shumë e buzëqeshur, ndërsa nuk heziton të vërë në pah hiret trupore për fansat e saj të shumtë.

“Gëzuar Krishtlindjet, ju uroj pafund dashuri dhe lumturi”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e këtyre fotografive.

Pëlqimet dhe komentet nga ana e ndjekësve kanë qenë të shumta, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar këngëtaren për dukjen.

Enca përndryshe ka qenë mjaft aktive gjatë këtij viti në muzikë, me projekte që janë pritur kryesisht mirë nga publiku.

Postime të ngjashme

Paralajmërohen disa projekte muzikore nga Kidda

S.B.

Infermierja e cila një vit më parë pozoi me shenjat e lodhjes nga pandemia, ngjitet në skenën e ‘Sanremos’ dhe mban fjalimin emocionues

S.B.

Sting e lanson albumin “Duets” së shpejti

S.B.

Dua Lipa shkëlqen në reklamën e markës së atleteve “Puma”

S.B.

Arriti një miliard dëgjime, Bebe Rexha bëhet qesharake duke ngrënë mëngjesin mbi pllakatën që iu dhurua si mirënjohje nga Spotify

S.B.

Rita Ora me performancë të mrekullueshme nga ‘Sydney Opera House’, magjeps me dukjen dhe zërin e saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...