Agjencia Zhurnal.mk

Enca uron për ditë të bukur, pavarësisht koronavirusit

Shqipëria dhe Kosovë po kalojnë ditët kryesisht të mbyllur për shkak të masave parandaluese që kanë marrë të dy shtetet shkaku i pandemisë globale koronavirus

Mirëpo, këngëtarja Enca Haxhiu duket se nuk është shumë e shqetësuar për këtë.

Ajo sot është parë me një paraqitje me një fustan të zi e ku tregon asetet e saj.

View this post on Instagram

Have a beautiful day! 🌹 #tb

A post shared by ENCA (@enca) on

Në këtë foto këngëtarja tregon gjoksin e saj derisa poshtë fotografisë shkruan:

“Uroj ta keni një ditë të mrekullueshme”.

Shqipëria tashmë ka më shumë se 30 raste të konfirmuara me koronavirus, në mesin e të cilëve edhe një rast vdekjeje.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...