Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Eneda Tarifa ka lansuar klipin e këngës “Për ty”

Eneda Tarifa ka publikuar këngën me titull “Për ty”, të cilën e ka kompletuar me videoklip.

Realizimi i ri muzikor është lansuar në Ditën e të Dashuruarve dhe për tematikë ka pikërisht dashurinë.

Shpëtim Saraçi qëndron prapa këtij projekti, të cilit ia ka bërë miksimin dhe masterizimin, si edhe është producent i këngës.

Për tekstin është kujdesur Drita Çomo, ndërsa muzikën e ka bërë Edmond Rrapi.

“Për ty” është publikuar me video muzikore, ndërsa për anën vizuale është angazhuar produksioni Pro… Video.

Postime të ngjashme

Rita Ora zhvendoset përgjithmonë në Los Angeles me të dashurin dhe nuk është kthyer në Evropë që nga shkelja e rregullave anti-COVID

D V

Kenan Imirzaliologu tregon se pse e kishte marrë mbiemrin “Mehmet Kosova” në serialin e shumë shikuar turk

D V

Vesa Luma ironizon duke publikuar fotografi nga dekorimi i Goran Bregovicit në Serbi: Urime urime

D V

Kendall Jenner paditet për 1.5 milionë euro për shkelje të kontratës

D V

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...