Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Eni Koçi pjesë e klipit të Genc Prelvukaj

Këngëtari i njohur, Genc Prelvukaj do të sjellë një projekt të ri muzikor.

Artisti bëri të ditur se kënga e tij e radhës do të dalë më 1 nëntor, duke treguar se pjesë e klipit është edhe partnerja e tij, këngëtarja Eni Koçi.

Kjo do të jetë kënga e parë e Gencit me klip nga albumi i tij i ri “Gentivs II”. “Një moment që kthehet në kujtim të përjetshëm”, ka shkruar ai krahas fotos me Enin.

Ndjekësit e dyshes kanë lënë komente të ndryshme duke i komplimentuar, duke qenë se së fundmi Eni dhe Genci e kanë mbajtur raportin e tyre larg vëmendjes së mediave duke ndarë shumë pak momente me njëri-tjetrin/BW.

Postime të ngjashme

Mihrije Braha dhe Naim Abazi shërohen nga COVID-19

S.B.

Nitti publikoi projektin e ri, ja kujt i këndoi

T E

Eliza Dushku kryen obligimin e saj si qytetare: Votova për Joe Biden sepse e çmoj demokracinë tonë

S.B.

Në prag të ardhjes së bebit, Eli me bashkëshorten sjellin fotosesionin mahnitës

T E

Mamaja e Rita Orës fotografohet duke dalë e zemëruar nga shtëpia – fansat dyshojnë se i ka bërtitur Ritës për gabimin e saj të fundit

S.B.

Kim Kardashian iu dhuron 30 orë ‘Rolex’ në vlerë 300 mijë dollarë stafit të saj pas përfundimit të xhirimeve të serialit

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...