Agjencia Zhurnal.mk

Eni shkëlqen në bikine të verdha

Sezoni i bikineve tashmë ka filluar dhe yjet shqiptarë janë në qendër të vëmendjes

E fundit që është shfaqur tepër seksi në bikine, është këngëtarja Eni Koçi.

E fejuara e reperit kosovar, Genc Prelvukaj duket në formë të mirë derisa tregon format e saj që duket i ka ruajtur pavarësisht vetizolimit gjatë pandemisë.

“E verdha, ngjyra e diellit, shpresës dhe lumturisë”, ka shkruar poshtë fotografisë Eni.

Përndryshe, nuk dihet a do të lansojë këngë të re Eni këtë vit për shkak se pandemia ka shtyrë shumë këngë të këngëtarëve shqiptarë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!