Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Enis Bytqi sjell në treg këngën e re “Ti fala”

Këngëtari i njohur, Enis Bytyqi, vazhdon të pëlqehet për zhanrin që kultivon.

Ai për vite me radhë ka qëndruar aktiv me prurjet muzikore, të cilat gjithmonë janë pëlqyer.

Ndërkohë, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ai ka bërë të ditur se ka sjell këngën e re.

“Ti fala” mban titullin prodhimtaria muzikore, për instrumentalin e së cilës është përkujdesur producenti Rzon.

Tekstin dhe melodinë e këngës e ka punuar vet artisti, kurse për klip është përkujdesur Jetmir Buzhala.

Theksojmë se “Ti fala” ka filluar të pëlqehet menjëherë pas lansimit.

Postime të ngjashme

Ledri Vula me urim të veçantë për babanë

Dafina Vidishiqi

Anastasia zbulon shumë me bikini të vogla në imazhin nga jahti

Dafina Vidishiqi

Angelina Jolie fotografohet me gjashtë fëmijët në aeroport pas udhëtimit për ditëlindje

Dafina Vidishiqi

Daut Haradinaj zgjedh fjalët më të mira për të uruar bashkëshorten

Dafina Vidishiqi

“Ditari”, kënga më e re nga Remzie dhe Nexhat Osmani

Dafina Vidishiqi

DJ Geek nuk përmbahet, shikojeni çfarë i bën Dafinës në plazh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...