Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Enis Bytyqi lansoi këngën e re “Histori”

Një tjetër projekt i ri muzikor është publikuar gjatë ditës së djeshme (e mërkurë).

Bëhet fjalë për këngën e re të artistit nga Ferizaj, Enis Bytyqi, e cila titullohet “Histori”.

Tekstin dhe vijën melodike e ka punuar vet këngëtari, ndërsa për producimin është përkujdesur Rzon.

Videoja e veçantë iu besua produksionit të njohur nga Prizreni, XL Films.

Kënga tashmë gjendet e disponueshme në platformën YouTube, kurse reagimet e fansave ishin të menjëhershme dhe mjaft pozitive.

Enisi në anën tjetër po vazhdon jetën në Gjermani, ndonëse në vendlindje më shumë rikthehet për prurjet e reja muzikore.

Postime të ngjashme

Xhensila Myrtezaj merr vëmendje me stilin unik në imazhet e reja

D V

Producentja Vjosa Berisha tregon se është diagnostikuar me kancer, ndërsa përçon edhe një mesazh

D V

Enca anulon të gjitha mbrëmjet muzikore për këtë verë

D V

Oriola Marashi mahnit me linjat trupore, ndërsa mbulon gjoksin me kapelë

D V

Linda Halimi tregon se si i kalon netët e nxehta të verës

D V

Tayna pozon me këmbën lart në mur

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...