Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Enisa vjen e mrekullueshme me cover-in “Kujt i thua xhan” (Video)

Një këngë e mrekullueshme e kënduar nga Bertan Asllani shumë vite më parë por e ripërpunuar dhe e rikthyer me një version më modern vjen nga këngëtarja melankolike Enisa Limanmera, një këngëtare e re por shumë premtuese në skenën shqiptare. Për të dëgjuar më shumë këtë hit të ripërpunuar klikoni në vazhdim:

Postime të ngjashme

Me këmishë nate dhe e pa grimuar, Dua Lipa iu thotë “mirëmëngjesi” fansave me poza ku vë në pah dukjen e saj natyrale

S.B.

Dua Lipa sërish pjesë e reklamës së parfumit “Libre”

S.B.

Madonna e ka blerë shtëpi 19.3 milionë dollarësh nga The Weeknd

S.B.

Kanye West dhe Kim Kardashian kërkojnë të dy kujdestarinë e përbashkët në divorc

S.B.

Bebe Rexha shënon një tjetër sukses të madh, kënga e saj “Meant to be” arrin një miliard dëgjime në Spotify

S.B.

Të famshmit nga estrada shqiptare urojnë Muajin e Shenjtë të Ramazanit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...