Agjencia Zhurnal.mk

Epic Audi A4 Allroad Overlander është ëndrra jonë e kampit

Kjo makinë është e gatshme për pothuajse çdo gjë.

Në stokun e aksioneve, Audi A4 Allroad është tashmë i aftë për aventura të në rrugë ekstreme.

Audi tashmë ka njoftuar makinën e saj të re e gatshme për kushte ekstreme dhe një makinë e përshtatshme për kamping, transmeton Telegrafi.

Makina ka dalë ashtu siç kompania kishte planifikuar, sepse ngasja në rrugët ekstreme, kampingu dhe eksplorimi i fshatrave ishin disa nga gjërat që kjo makinë i kishte bërë më së miri.

Kjo nuk është makina e parë e krijuar për terrene të tilla, por sigurisht njëra nga më të lezetshmet.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!