Agjencia Zhurnal.mk

Epidemiologu zbulon shifrën: Sa shqiptarë do të preken nga koronavirusi

Në studion e Abc News, epidemiologu Alban Ylli zbuloi se përafërsisht do të preken 1000-1200 shqiptarë nga koronavirusi.

Ylli tha po ashtu se tani jemi në fazën e rritjes së rasteve të reja dhe kjo shifër mund të arrihet në Maj.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...