Agjencia Zhurnal.mk

Era dhe Noizy sjellin një duet?

Në bazë të një video që është duke qarkulluar në rrjetin social Instagram, kanë lindur dyshimet e para për një bashkëpunim mes Era Istrefit dhe Noizyt.

Reperi nga Shqipëria dhe këngëtarja nga Prishtina janë parë së bashku në një studio muzikore gjë që tregon dyshja janë duke punuar për një projekt.

Videoja është ndarë në Instagram nga një faqe e fansave të reperit, dhe nëse ky bashkëpunim finalizohet padyshim se do ishte një nga hitet më të dëgjuara të kësaj vere.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...