Agjencia Zhurnal.mk

Era festoi ditëlindjen, Nora tregon befasinë që ia bëri Renee

Era Istrefi mbushi dje 25 vjet dhe për ditëlindjen e saj organizoi një “party” të madhe

Era Istrefi e ka festuar ditëlindjen e saj në një ambient familjarë ku ishin të ftuar shumë mysafirë nga bota e artit dhe kulturës.

E pjesë nga festa e saj ka postuar në profilin e saj Nora Istrefi, motra e Erës.

“Suprise party nga Renee për ditëlindjen e tezes saje qe e don shume @eraistrefi 🤗😍♥️”, ka shkruar Nora në profilin e saj derisa ka shfaqur disa fotografi të Erës dhe të Renesë së bashku.

Edhe Era ka postuar në InstaStory foto nga festimi i ditëlindjes së saj.

Ndërkohë, këngëtarja besohet se kishte udhëtuar në Zvicër ku ka xhiruar klipin radhës.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!