Era Istrefi bën ndryshim të madh në pamje

Era po shijon jetën në Londër.

 

Bukuroshja kosovare e cila ia pa hajrin këngës ‘Bon Bon’ ka disa vite që ka marrë famë ndërkombëtare.

Për shumë kë njihet si motra e Norës me të cilën së fundmi edhe kanë sjellë shpesh bashkëpunime.

Teksa ndodhet në Londër aty ku është shpërngulë për të jetuar, Era ka sjellë disa imazhe duke treguar se ka bërë një ndryshim të madh në pamje.

Ajo ka rifreskuar stilin e flokëve, duke i shkurtuar e dhënë më shumë volum.

Rikujtojmë, se qysh nga marsi i vitit të kaluar Era nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri.

Ndërkohë që “No Maybes” është kënga e fundit në bashkëpunim me Ilkay Sencan dhe Arash

Related posts

Pas akuzave që ia shkatërruan karrierën, Kevin Spacey rikthehet në xhirime

D V

Vaksinohet edhe Leonora Jakupi

D V

Me imazhe atraktive nga pushimet, Melinda thotë se nuk ka si ajo

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More