Agjencia Zhurnal.mk

Era Istrefi josh me dukjen dhe stilin e ri të flokëve

Ajo ka arritur që për një kohë të shkurtër të tejkalojë edhe kufijtë shqiptarë, duke u bërë pjesë e industrisë ndërkombëtare.

Bëhet fjalë për këngëtaren Era Istrefi, e cila hyri në tregun shqiptar me një stil mjaft të veçantë, të mos parë deri më atëkohë.

Ajo po ashtu qëndron afër fansave të saj, pAjo po ashtu qëndron afër fansave të saj, përmes imazheve të ndryshme nga jeta personale e profesionale.ërmes imazheve të ndryshme nga jeta personale e profesionale.

View this post on Instagram

Going somewhere 🎈

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Së fundmi, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde është shfaqur nga një avion privat.

E veshur me një bluzë të zezë dhe një minifund, Era ka theksuar linjat trupore, që viteve e fundit ka arritur t’i formësojë edhe më shumë.

View this post on Instagram

Looking for my 🧑🏼‍🦰

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Ndonëse po qëndron aktive në fotosesione te reja, këngëtarja ende nuk ka bërë të ditur se kur do të rikthehet me projekte muzikore.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...
error: Content is protected !!