Agjencia Zhurnal.mk

Era Istrefi ndryshon sërish pamjen, bëhet biondeKush po e fotografon Morenën

Këngëtarja e njohur, Era Istrefi, njihet për dukjen e saj dhe paraqitjet ekstravagante në skenë.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, përmes së cilave informon fansat e saj për më të rejat nga jeta e saj personale e profesionale.

Ndërkaq, përpos veshjeve me marka të njohura, Era që nga paraqitja e parë e saj ka vënë në pah flokët shumë ngjyrëshe.

Së fundmi përmes një postimi në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka shfaqur flokët e saj bionde, që i rrinin për mrekulli.

Më pare se kjo, Era kishte zgjedhur ngjyrën portokalli për flokët e saj, e që mori një numër të madh të komenteve pozitive.

View this post on Instagram

Got dressed up for my nieces bday 🤍🧡

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Sidoqoftë, bukuroshja tashmë bionde nuk është shumë aktive në prurjen e projekteve të reja, për shkak të disa problemeve me kontratat e mëparshme.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...