Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Era Istrefi pozon me një tufë parash në SnapChat

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor.

Por ajo po tregohet herë pas here aktive në rrjetete sociale, duke ndarë me fansat ndonjë fotografi apo video nga jeta e saj e përditshme.

Ndryshe nga herët e zakonshme, Istrefi u lajmërua së fundmi në SnapChat – rrjet social ky në të cilin ajo zakonisht poston më rrallë.

Era publikoi për fansat një fotografi nga vetura e saj nën filtrat bardhë e zi, ku në duar mbante një të parash.

Nuk dihet nëse kjo fotografi është improvizim i ndonjë skene nga xhirimet e ndonjë projekti të ri, megjithatë kjo paraqitje e saj i ka befasuar ndjekësit e këngëtares.

Era përndryshe që nga koha e pandemisë nuk ka qenë shumë aktive në muzikë – ndikuar edhe nga situata që përshkroi estradën me përhapjen e virusit famëkeq.

Postime të ngjashme

Almeda Abazi publikon një nga momentet e para pas lindjes së vajzës

Dafina Vidishiqi

“Baba beqar”, Mozzik zbulon se ai nuk është në lidhje

Dafina Vidishiqi

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B nesër sjellin këngën e re, me pamje të tjera nga klipi

Dafina Vidishiqi

Kate Middleton vendos gjerdanin domethënës kushtuar tre fëmijëve të saj

Dafina Vidishiqi

Loredana Zefi me një tjetër tatuazh të ri

Dafina Vidishiqi

Familja Mbretërore i nderon baballarët e tyre në Ditën e Babait me fotografi të ëmbla nga arkiva

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...