Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Era Istrefi vetëm për një xhaketë shpenzon 2250 euro

Ajo ka kohë që nuk ka qenë aktive me ndonjë projekt të ri muzikor.

Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare tashmë me famë ndërkombëtare, Era Istrefin, e cila gjatë vitit të kaluar ka qenë më pasive në skenë.

Megjithatë, ajo po vazhdon t’i mbajë të azhurnuar fansat me postime të ndryshme në rrjete sociale.

.Biondja së fundmi ka ndarë disa fotografi atraktive në Instagram, në të cilat tërhoqi vëmendje të madhe me një xhaketë të shkurtër ngjyrë gri.

Kjo xhaketë e markës ‘Prada’ është vlerësuar nga faqja ‘closetshqip’, ku sipas tyre kushton hiç më pak se 2250 euro.

Komplimentet krahas fotografive ishin nga më të ndryshmet, duke e përgëzuar për ‘look-un’ atraktiv.

Era sivjet u ka premtuar fansave se do jetë më aktive dhe se ka gati disa këngë të reja.

Postime të ngjashme

Enisa vjen e mrekullueshme me cover-in “Kujt i thua xhan” (Video)

T E

Anxhela Peristeri prezanton videoklipin e këngës që do na përfaqësojë në “Eurovision”

T E

Don Xhoni dhe Tayna së shpejti në bashkëpunim

S.B.

Qentë e Lady Gagës gjendet të sigurt pas sulmit që iu bë rojtarit të këngëtares

S.B.

George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

S.B.

Bebe Rexha zbulon fobinë e saj: Urrej udhëtimin me aeroplan

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...