Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Erdoğan takohet me Thaçin në Stamboll

Zhurnal Ads

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan është takuar me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, transmeton Anadolu Agency (AA).

Bëhet e ditur se Erdoğan dhe Thaçi u takuan për mëngjes në rezidencën Vahdettin në Stamboll.

Gjithashtu në këtë program i pranishëm ishte edhe zëdhënësi i Presidencës, turke İbrahim Kalın.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Dërgohen dosje të reja të krimeve të luftës nga veteranët e UÇK-së

admin

BE-ja pret zgjedhje të standardeve evropiane në Kosovë

Z H

Kosova dhe Japonia së shpejti do të mbajnë konferencë të përbashkët ekonomike

admin

I mbijetuari i masakrës së Dubravës, Visar Ballovci thirret nga Gjykata Speciale e Hagës

admin

Vdes avokati i njohur, ishte prekur me Covid-19

S.B.

Ende nuk ka datë për takimin e partive politike për postin e Presidentit

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...