Bota

Erdoğan: Turqia do t’u japë kompjuter-tablet falas gjysmë milionë studentëve

Erdoğan: Turqia do t’u japë kompjuter-tablet falas gjysmë milionë studentëve duke filluar nga java e ardhshme

Postime të ngjashme

Pakistani regjistron mbi 3.000 raste të reja dhe 59 vdekje nga COVID-19

S.B.

Pentagoni fillon tërheqjen e trupave nga Afganistani dhe Iraku

S.B.

Tjetër ditë e zezë për Italinë, 636 të vdekur dhe rreth 38 mijë të infektuar me Covid

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...