Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Erika Jayne ndahet nga Tom Girardi pas 20 vitesh martesë

Erika Jayne është divorcuar nga partneri i saj, Tom Girardi, por e quajti atë ‘të komplikuar’ në episodin e së mërkurës në “The Real Housewives of Beverly Hills”.

“Ka kaq shumë gjëra në këtë divorc. Është shumë i komplikuar”, tha ajo. “Është shumë i vështirë për tu sqaruar”.

Jayne bëri kërkesë për divorc nga Girardi, 82 vjeçar, në nëntor pas 21 vitesh martesë.

Në një deklaratë për Fox News, 49 vjeçarja theksoi, “Pas shumë gjërash, unë kam vendosur t’i jap fund martesës time me Tom Girardi”.

“Ky nuk është një hap i lehtë. Unë kam shumë dashuri dhe respekt për Tomin dhe për vitet që kaluam së bashku”, vazhdoi ajo.

Muajin e kaluar, Girardi u detyrua të vërë në shitje pasurinë prej 13 milionë dollarësh me pesë dhoma gjumi, nëntë banjo për shitje mes çështjes së falimentimit.

Ndërkohë, Jayne tashmë po e gjen veten vetëm dhe në një qira mjaft modeste në krahasim me atë që ajo është mësuar – vlerësohet se vlen 2.2 milionë dollarë. 

Postime të ngjashme

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

Erkand Qerimaj del i pari në baterinë B me 338 kilogramëve në dygarësh për peshën 81 kilogramë

D V

A e ngacmojnë vajzat Ledrin? Kjo është përgjigjja epike e Sarës

D V

Zaimina Vasjari la anash muzikën emërohet në postin e rëndësishëm të sektorit publik

D V

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...