Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Eriksen përfundimisht në shitje, Interi ia cakton edhe çmimin

Zhurnal Ads

Nuk arriti ta bindë Conten, zgjidhja më e mirë për të është largimi nga Interi.

Christian Eriksen i ka ditët e numëruara te Interi.

Ai mund të largohet në afatin kalimtar të janarit, ose të presë deri në verën e vitit 2021, për të ndërruar ambient pas disa muajve aspak të mirë me Antonio Conten te Interi.

Interi gjithashtu është i gatshëm ta shesë danezin, të cilit i është vënë çmimi 30 milionë euro.

Kulmi ishte të mërkurën në Ligën e Kampionëve, Conte e aktivizoi vetëm gjashtë minuta për ndeshjen kundër Real Madridit.

Për 28-vjeçarin interesohen Bayern Munich, e PSG.

Nuk përjashtohet as mundësia e shkëmbimit me ndonjë lojtar, sipas Tuttosport, Conte do të donte ta shkëmbejë me Leandro Paredes të PSG, Corentin Tolisso Bayernit, Granit Xhakën e Arsenalit, ose Fredin e Manchester Unitedit – të gjithë janë opsione dhe mundësia është që Eriksen të shkëmbehet me njërin prej këtyre katër futbollistëve.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Pochettino shprehet i kënaqur me fitoren e parë

Z H

Jan Oblak e lartëson Messin: Ai sheh gjithçka, prandaj është më i miri

E.E.

Pamje: Messi u mirëprit në mënyrë të çmendur në Torino

admin

Sabitzer refuzon rinovimin, alarmohen Arsenal e Tottenham

Z H

Artmotion, platforma vendore e cila sjell “Dimension Tjetër”

S.B.

Kandidati për president të Barcelonës beson se Messi do të qëndrojë: “Ai e do Barçën!”

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...