Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Erion Braçe del me mesazhin e fortë për socialistët dhe zbulon çfarë do të ndodhë këtë fundjavë: Mos kurse kërkënd!

Zv.kryeministri, Erion Braçe përmes një postimi në rrjet ka njoftuar se këtë fundjavë në Divjakë do të vlerësohen deputetët dhe qeveria.

Braçe i bën ftesë çdo socialisti që të vlerësojë punën e çdo deputeti dhe anëtari të qeverisë pa kursyer kërkënd.

Postimi i plotë:

#NEPUNE

Ne #PARTIASOCIALISTE

JANE DITET PER TE VLERESUAR DEPUTETET DHE QEVERINE!

Cdo socialist duhet ta bej tani;

Ne ne #Divjake do vleresojme kete fundjave.

Kujtdo qe i ka mberritur me zarf ne shtepi username e pasword, duhet te hyje ne platforme dhe, ne dy tabelat qe do i shfaqen, njera me deputetet e qarkut dhe tjetra me qeverine,

TE VLERESOJE NE SISTEM DEPUTETET DHE ANETARET E QEVERISE!

Nje sugjerim kam;

Puna eshte thelbi i vleresimit, patjeter. Por mos harroni dhe marredhenien me ju, ate politike, zyrtare por mbi te gjitha njerezore. Deputeti si rregull eshte perfaqesues i vullnetit tend te shprehur me vote!

Cdo socialisti dua ti them;

Vlereso i lire, mos u ndiko nga asgje e nga askush-kryetar organizate, kryetar partie, deputet, minister;

VLERESO SIC TI MENDON, MOS KURSE KERKEND!

Postime të ngjashme

Rama i kthen përgjigje Bashës: Shqiptarët duan bashkim, pse ti jo?

N E

Balla: “Nga 1 qershori s’do të kemi asnjë lloj kufizimi”

N E

Shqipëria renditet e treta në Europë për pordorimin e kokainës

N E

Olta Xhaçka: Shqipëria mbështet vendimin për tërheqjen e trupave nga Afganistani

N E

KQZ: Rezultati i zgjedhjeve do të shpallet më 26 prill në orën 08:00

N E

Meta vlerëson Kostandin Kristoforidhin me titullin “Nderi i Kombit”: ‘Zgjohuni shqiptarë!”, jehon thirrja e tij dhe e të gjithë etërve të Kombit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...