Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Erjona sjell një imazh me bikini të realizuar në Dubai: Kthehem së shpejti

Erjona Sulejmani është një prej bukurosheve shqiptare që tërheq interesimin e fansave sa herë që shpërndan imazhe në rrjetet sociale.

Ajo numëron afro 300 mijë ndjekës në Instagram, ku publikon fotografi të ndryshme nga jeta dhe karriera e saj.

Së fundmi, modelja ka sjellë një imazh me bikini që vë në pah figurën atraktive trupore.

Në bazë të lokacionit, fotografia është realizuar në hotelin “Atlantis” në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe.

Ndërsa në përshkrim, Erjona ka shkruar së shpejti do të udhëtojë drejt atij vendi.

Postime të ngjashme

Ndahen “Golden Globes”, ja filmat që triumfuan këtë vit

S.B.

Derisa shijon shtatzëninë, Arbenita Ismajli publikon imazhe të realizuara më parë

S.B.

Rita Ora vë në pah të pasmet e formësuara me bikini, shijon plazhin në Australi

S.B.

Emrat e njohur të muzikës shqipe, pjesë e albumit të Meriton Ademit

S.B.

Amber Heard flitet të jetë larguar nga “Aquaman 2”, pasi peticioni për të arriti 1.8 milion nënshkrues

S.B.

“Atyre u duhen rep-artiste si unë”, Melinda mahnit me imazhet ku vë në pah fizikun e bujshëm

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...