Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Erkisen përcjellët jashtë fushë me barelë nga mjekët – situata e tij duket kritike

Mesfushori danez Cristian Eriksen është rrëzuar pa ndenja në tokë në minutën e 43-të të takimit.

Për më shumë se dhjetë minuta ekipi mjekësor i danezëve i qëndruan mbi kokë duke i bërë edhe reanimacion kardiopolmonar.

Momente ankthi te lojtarët e Danimarkës që e rrethuan lojtarin, duke mos lejuar që të shiheshin ato pamje.

Ende nuk ka ndonjë komunikim zyrtar për gjendjen e lojtarit të Interit që sipas mediave të huaja mund të ketë pësuar atak kardiak.

Ndeshja është ndërpre dhe lojtarët e të dyja ekipeve shkuan në zhveshtore.

Postime të ngjashme

Australianet vendosin rekord botëror në not

D V

“A mund të luajmë çdo javë?” – tifozët e Queens Park Rangers tallen me Unitedin

D V

Ronaldo, Dybala, Chiellin e Allegri – Nedved zbulon detajet

D V

Spalletti konfirmon se Koulibaly është në shitje, zbulohet edhe çmimi

D V

Eda Zeqiri garon sot në “Tokyo 2020”, ky është orari

D V

“A mund të luajmë çdo javë?” – tifozët e Queens Park Rangers tallen me Unitedin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...