Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ermal Fejzullahu dhe Luar Arani sjellin nesër duetin “Shqiptare”

Ermali po vjen me një projekt muzikor në bashkëpunim me Luar Aranin.

Ermal Fejzullahu është njëri ndër këngëtarët më të dashur të popullit shqiptar, shkruan lajmi.net.

Ai njihet për këngët dhe performancat e tij në vende të ndryshme në të cilët jetojnë shqiptarët.

Ai përmes një posti në Instagram ka zbuluar se nesër po vjen kënga e re në bashkëpunim me Luar Aranin.

Këngës si duket i kanë bashkangjitur edhe klipin muzikor pasi në fotografinë e postuar shihet Ermali i përqafuar me këngëtaren.

Postime të ngjashme

Kate Beckinsale nuk e ka takuar vajzën e saj për dy vite

D V

Ryva Kajtazi gati për dasma, shfaqet e rregulluar dhe me fustan unik

D V

Teuta Selimi e tepron me ‘photoshop’, duket krejt ndryshe

D V

“Sa shumë të kemi pritur bir” – Këngëtarja e njohur bëhet nënë, zbulon emrin e veçantë

D V

Dafina Zeqiri: Lutem kjo tragjedi të përfundojë me kaq, mos të ketë viktima tjera

D V

“Jam me zemër të thyer për humbjen e jetëve të vëllezërve dhe motrave kosovare”, reagon Elvana Gjata

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...