Agjencia Zhurnal.mk

Ermal Fejzullahu i bën dhuratë bashkëshortes një veturë “Range Rover” në vlerë afro 80 mijë euro

Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë një ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptar, shkruan GazetaBlic.Këngëtari jo rrallëherë surprizon bashkëshorten e tij, duke mos munguar edhe dedikimet plot dashuri që bën për të.Kësaj radhe ai i bëri dhuratë një veyurë të tipit Range Rover, vlera e të cilit kap shifrën e afro 80 mijë eurove.

Videon mund ta ndiqni duke klikuar këtu.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi të bërë, ndërsa i shkruan t’a gëzoj atë.Ermal dhe Ariana Fejzullahu ka vite që janë martuar dhe tashmë kanë katër fëmije, një djalë dhe tri vajza.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...