Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ermal Fejzullahu prezanton të “dashurën” e tij të re

Këngëtari Ermal Fejzullahu njihet për humorin e tij dhe komentet epike që ua bën kolegëve të tij nëpër rrjete sociale, raporton Express.

Me postimet që bën, Ermali gjithmonë arrin që ta marrë vëmendjen e mediave. Edhe këtë herë, nuk ka si të jetë ndryshe.

Sot, ai ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, me një arushë lodër, por mbishkrimi që i ka vënë fotos ka qenë epik.

“Me të dashurën”, ka shkruar Ermali sipër fotos.

Ndryshe, Ermali është i martuar me Arianën. Çifti kanë 3 fëmijë: dy vajza dhe një djalë.

Postime të ngjashme

Ja disa gjëra që nuk i keni ditur për Arian Bajramin

R Zh

Ju prezantojmë fotografen kosovare në Zvicër Kristina Gashi, që sjell foto artistike

T E

“Urime martesa vlla” quhet hiti i dasmave sapo ardhur nga Gentjana Gjergji

T E

Qerpikë të mëndafshtë me volum rus Lash to lash

S.B.

Ronela Hajati së shpejti lanson albumin “Rron”, pas 20 vitesh karrierë

S.B.

Melisa Lleshi paralajmëron projektin e ri muzikor

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...