Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska shijojnë pushimet në Kolashin

Ata janë një nga çiftet më të admiruara shqiptare.

Fjala është për komedianin shqiptar, Ermal Mamaqi dhe partneren e tij, prezantuesen Amarda Toska.

Të njëjtit janë mjaft aktiv në rrjete sociale, ndërsa ndajnë me fansat postime të ndryshme nga përditshmëria e tyre.

Çifti janë duke shijuar prej disa ditësh pushimet në Kolashin, ku shfaqen edhe nën shoqërinë e disa miqve të tjerë.

Ami së fundmi ka ndarë disa imazhe atraktive pranë bashkëshortit, derisa në njërën prej tyre i dhuron një përqafim.

“Bora e fundit 2021. Meqë vera zgjat deri në nëntor”, ka shkruar ajo.

Ermali dhe Amarda janë të martuar prej shumë vitesh dhe tashmë janë prindër të dy fëmijëve.

Postime të ngjashme

Almeda Abazi publikon një nga momentet e para pas lindjes së vajzës

Dafina Vidishiqi

“Baba beqar”, Mozzik zbulon se ai nuk është në lidhje

Dafina Vidishiqi

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B nesër sjellin këngën e re, me pamje të tjera nga klipi

Dafina Vidishiqi

Kate Middleton vendos gjerdanin domethënës kushtuar tre fëmijëve të saj

Dafina Vidishiqi

Loredana Zefi me një tjetër tatuazh të ri

Dafina Vidishiqi

Familja Mbretërore i nderon baballarët e tyre në Ditën e Babait me fotografi të ëmbla nga arkiva

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...