Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ermal Mamaqi për “Paketën e Suksesit” me vlerë prej 24 mijë euro: Unë nuk shes veten, unë shes mend

Gjatë ditës së sotme (e premte) ka qenë njëri ndër trajnerët në “Konventën e Tretë Për Menaxherët e Shitjes dhe Marketingut”.

Kjo është mundësuar nga Denis Gafuri, nën moton e konventës “Suksesi është qëllimi yt”.

Mamaqi përpos që ndau eksperiencat e tij në suksesin e bizneseve që drejton, pati rastin të flas edhe për Paketën që mëson se si të jetoni, vlera e së cilës arrin 24 mijë euro.

Përpos kritikave që pati për çmimin, Emali e cilësoi si një mundësi të mirë që të mësohemi si të arrijmë të planifikojmë të ardhmen.

“Unë nuk shes veten, unë shes mend”, u shpreh aktori i njohur.

Ai përndryshe inkurajoi që njerëzit të besojnë në perspektivat e tyre, që të kenë një të ardhme më të ndritshme.

Postime të ngjashme

Obligimet familjare e detyrojnë yllin Angelina Jolie ta lërë pas regjinë

S.B.

Bebe Rexha duket e mrekullueshme në kopertinën e “L’Officiel India”

S.B.

Rita Ora viziton lojtarët e ragbit në Sydney, përqafohet dhe bën fotografi me ta

S.B.

Rihanna bëhet “fqinj” me veten, blen shtëpi 10 milionë dollarëshe ngjitur me shtëpinë e saj aktuale

S.B.

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë pushime

S.B.

Princi Harry kthehet në ShBA pas varrimit të Princit Philip, mosmarrëveshjet familjare vazhdojnë të mbesin të pazgjidhura

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...