Agjencia Zhurnal.mk

Ermali dhe Ariana nisin pushimet në destinacionin përrallor

Ermal Fejzullahu ka nisur pushimet bashkë me familje.

Ermali dhe Ariana kanë udhëtuar drejt ishujve Maldive për pushime, shkruan lajmi.net. Çifti kanë publikuar pamjet e para pas arritjes në destinacionin e caktuar bashkë me fëmijët e tyre.

Ky pushim i këngëtarit vjen pas angazhimeve të shumta në koncerte me rastin e festive të fundvitit. 

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...