Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ermira Shkodra shpërndan imazhe të Gold AG dhe Guerilit, shijojnë kohën së bashku

Partnerja e reperit Gold AG, Ermira Shkodra, tashmë është bërë e njohur për publikun shqiptar.

Kjo ka ardhur si rrjedhojë e famës së madhe të bashkëshortit të saj, i cili gëzon karrierë të bujshme në muzikë.

Në rrjete sociale zeshkania po ndiqet vazhdimisht, ndërsa postimet e saj janë të rralla por unike.

Së fundmi Ermira zgjodhi që të ndajë pamje nga Ariani, i cili po shikonte me ëndje djalin e tij, Guerilin.

Familja shihej duke kaluar kohë të mira së bashku, teksa shpeshherë shihen duke bërë udhëtime të ndryshme.

Çifti përndryshe u martuan vitin që lamë pas, kurse pritën në jetë fëmijën e parë në nëntor të viti 2020.

Postime të ngjashme

Dokumentari i Britney Spears do të lansohet në fillim të muajit maj

S.B.

Labinot Tahiri dhuron 2000 euro për Alean, e cila vuan nga një lloj i rrallë i tumorit

S.B.

Dua Lipa me poza provokuese në promovimin e koleksionit të ri të atleteve “Puma”

S.B.

“Pa maska dhe pa distancë sociale” – “Brit Awards 2021” do të ketë katër mijë pjesëmarrës

S.B.

John Travolta kujton momentin kur vallëzoi me Princeshën Diana: Unë kisha privilegjin dhe nderin më të madh ta bëja këtë

S.B.

Anwar Hadid rikthehet me këngën e re “Off@Night”, merr mbështetje të madhe nga Dua Lipa

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...