Agjencia Zhurnal.mk

Desktop Under Menu 1

Desktop Under Menu 2

Është 62 vjeçare, ja si duket sot “Dona Zhura”

“Dona Zhura”, gjatë do të mbahet mend.

Ata që e shikuan serialin “Kloni”, me siguri ende e mbajnë mend aktoren Solange Couto, e cila ka luajtur rolin e ”Dona Zhurës”, një grua e shëndoshë, e cila me humorin që e karakterizonte në serial i bëri të gjithë për vete.

Me kalimin e viteve aktorja ka bërë një transformim të pabesueshëm në pamjen e jashtme, dhe tani duket tejet mahnitëse dhe tërheqëse ani pse tash ajo ështëz 62 vjeçare.

Aktorja ka hequr kilogramët e tepërt dhe është bërë një femër shumë tërheqëse për të cilën duket se vitet janë vetëm numra.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...
error: Content is protected !!