Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Është arrestuar sulmuesi i mjekut në Toksikologji

Zhurnal Ads

Shkup, 21 shtator – Zhurnal.mk – Është arrestuar personi i cili dje pasdite kishte sulmuar një mjek në Klinikën e Toksikologjisë në Shkup, informon Zhurnal.

Bëhet fjalë për një 32 vjeçar kundër të cilit do të ngritet dhe kallëzim adekuat penal.

Incidenti ka ndodhur dje. Bëhet fjalë për një fëmijë nën moshën 14 vjeçare, të cilin mjeku e kishte ri-dërguar për kurim në Klinkën e Pediatrisë, për çka ishte sulmuar nga babai i fëmiut. Mjeku së pari u kurua nga kolegët e më pas u lëshua për kurim shtëpiak.//Zhurnal.mk

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Certifikatat e sigurisë, Spasovski: E rëndësishme t’i respektojmë standarde

D J

Editorial: Afrohen zgjedhjet lokale – A do t’i dënojnë qytetarët kryetarët që s’punuan sa duhet!

Z H

“Megjashi”: 42 për qind e fëmijëve ndjehen të diskriminuar

T E

Gjirokastër/ Qëlloi me armë 35-vjeçarin, identifikohet dhe shpallet në kërkim nga Policia autori

admin

Arsovski: Politikanët ndër të parët do të vaksionohen kundër Covid-19

E.E.

Filipçe: Ora policore nuk është zgjidhje, mjafton të miratohet ligji për mbrojtje të popullatës

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...